Echipa

Luati laolalta suntem o echipa avand cunoastere, experienta si abilitati care pot rezolva aproape toate problemele IT care pot aparea in activitatea de business a unei companii non IT.

Personal

Luati separat, avem competente variate, completandu-ne unii pe altii prin modalitati distincte si complementare de abordare.

Infotech

Suntem in continua crestere, studiind, experimentand, promovand schimbul de idei si fiind angajati radical pentru progresul nostru profesional si uman.

Promisiune

Incercam prin eforturile noastre coordonate sa depasim asteptarile clientilor nostri.

Clientii nostri

Ne mandrim cu o colaborare stransa alaturi de:

Echipa Info Tech Solutions

Luati laolalta suntem o echipa avand cunoastere, experienta si abilitati care pot rezolva aproape toate problemele IT care pot aparea in activitatea de business a unei companii non IT.

Hristache Cornel

Manager

Contact:
E-mail: cornel@infotechs.ro
Telefon: +40 727 777 790


Mona Popel

Director Comercial

Contact:
E-mail: mona.popel@infotechs.ro
Telefon: +40 729 996 317


Aurel Tudor

Inginer

Contact:
E-mail: aurel@infotechs.ro
Telefon: +40 730 003 288



Daniel Diaconu

Administrator Retea

Contact:
E-mail: daniel.diaconu@infotechs.ro
Telefon: +40 730 003 287


Emanoil Ilie Cristian

Consultant IT

Contact:
E-mail: cristian.ilie@infotechs.ro
Telefon: +40 730 550 036


Mihail Ninel Marcu

Tehnician IT

Contact:
E-mail: mihail.marcu@infotechs.ro
Telefon: +40 749 286 843



Cristi Manea

Analist IT

Contact:
E-mail: cristi.manea@infotechs.ro
Telefon: +40 751 296 942


Oprea Ion

Tehnician IT

Contact:
E-mail: ion.oprea@infotechs.ro
Telefon: +40 758 104 821


Ce spun clientii nostri

Ai o intrebare legata de IT?

Poti deschide un tichet aici

Partenerii

https://infotechs.ro/